SZLACHETNA PACZKA

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

SZLACHETNA PACZKA


"Dzień dobry,



Nazywam się Emilia Krysz. Jestem Koordynatorem Regionalnym projektu SZLACHETNA PACZKA. To projekt, który łączy tysiące osób: wolontariuszy, darczyńców, potrzebujące rodziny i dobroczyńców. W ostatniej edycji udało się pomóc ponad 13 tysiącom ubogich rodzin z całej Polski, w tym też na Podlasiu.



Projekt organizowany jest w rejonach - odpowiadających miastom lub dzielnicom większych miast, co pozwala na realne działanie na rzecz zmiany sytuacji osób w lokalnej społeczności. Obecnie jesteśmy na etapie szukania Liderów Rejonów, czyli osób, które reprezentują Szlachetną Paczkę w lokalnym środowisku i odpowiadają za jakość akcji prowadzonej w swoim rejonie. Razem chcemy mądrze pomagać.

Szukamy ludzi odpowiedzialnych, którzy nie boją się wyzwań i są społecznie wrażliwi. Jestem pewny, że w Państwa mieście znajdzie się osoba/osoby, które moglibyśmy zaprosić do udziału w projekcie.



Prosimy o udostępnienie na Państwa portalu ogłoszenia o rekrutacji na Liderów Rejonu Szlachetnej Paczki. Jeżeli nie znajdziemy Lidera w Państwa mieście niestety nie będziemy w stanie pomóc potrzebującym rodzinom z Bielska Podlaskiego, a jest to dla nas bardzo ważne. Proszę także o włączenie się w poszukiwania nie tylko poprzez umieszczenie ogłoszenia ale także np. jego wydrukowanie i rozmieszczenie a zwłaszcza porozmawianiem z ludźmi ze swojego otoczenia nigdy nie wiadomo w kim tak naprawdę drzemie potencjał Proszę Pomóżcie go znaleźć.

Państwa wsparcie będzie dla nas pomocą w walce z polską biedą.



W załączniku przesyłam ogłoszenie.

Odsyłam również na stronę www.szlachetnapaczka.pl gdzie można poczytać więcej o naszej działalności.



Pozdrawiam serdecznie,"



--

Emilia Krysz

Koordynator Regionalny

projektu SZLACHETNA PACZKA

woj. podlaskie



Stowarzyszenie WIOSNA

ul. Starowiślna 21/3

Kraków 31-038



Kom: +48 537 377 667

E-mail: podlaskie@wiosna.org.pl />
www.szlachetnapaczka.pl

www.facebook.com/szlachetnapaczka.podlaskie<br />
www.szlachetnapaczka.pl/wojewodztwa/s10/podlaskie/</p>


$('head').append('');