Sprzedawca "u Lodziarzy"

Sprzedawca

"u Lodziarzy" Wytwórnia Lodów Polskich

zatrudni pracownika na stanowisko: Sprzedawca lodów

Oczekujemy:
- dobrej organizacji czasu pracy; pozytywnej energii i zaangażowania; łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- znajomość branży cukierniczej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- obsługa klienta
- sprzedaż lodów rzemieślniczych
- dbałość o estetykę, porządek i higienę w miejscu pracy

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie nastawioną na rozwój pracownika
- zatrudnienie w oparciu o różne rodzaje umowy
- zdobycie doświadczenia w systemie sieci franczyzowej
- pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: ulodziarzy.bialystok@gmail.com.
W temacie e-maila prosimy o wpisanie „Sprzedawca  – Bielsk Podlaski”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się na stronie: www.ulwlp.pl