Mechanik samochodowy ? wystarczą mocne podstawy niemieckiego ? Niemcy (ok. 2400? netto/mc)

ABC Work (licencja nr 12912) – aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do
pracy na stanowisku mechanik samochodowy.
Miejsce pracy: różne lokalizacje w całych Niemczech
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (ok. 2400€ netto/168h)
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy (dieta)
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata
• premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:
• Konserwacja, doposażanie i naprawa samochodów
• Konserwacja hamulców i podwozia
• Komputerowa diagnoza błędów
• Testy sprawności systemów bezpieczeństwa
• Wymiana części zużytych
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe
• min. mocne podstawy znajomość niemieckiego (min. A2)
• własne auto dostępne na wyjazd (mile widziane)
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o.
Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej
osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”
Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz
poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu
oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała
Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez
Administratora Danych Osobowych.”