Specjalista ds. rekrutacji (praca hybrydowa)

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Hajnówka

Twój zakres obowiązków
Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe i specjalistyczne
Pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym social media
Prowadzenie kilku projektu rekrutacyjnych jednocześnie
Rekomendowanie działań usprawniających procesy rekrutacyjne
Obsługa bieżących zadań z zakresu HR
Współpraca z biurami karier uczelni wyższych
Umiejętności obsługi programów (ATS, graficzne, pakiet office- zwłaszcza excel)

Nasze wymagania
Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Wykształcenie kierunkowe (wskazane ZZL, Psychologia, Socjologia)
Wiedza z zakresu narzędzi rekrutacji pośredniej i bezpośredniej
Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na różnych poziomach
Dbanie o pozytywne Candidate Experience
Proaktywne nastawienie na działanie, a przy tym samodzielność, skrupulatność i terminowość
Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power point, Excel)
Kreatywność, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - minimum B2
Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy
Pracę w trybie zdalnym
Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
Możliwość nauki jęz. angielskiego i j. niemieckiego poprzez platformę online
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6868db6745434afdbfc8c234b3b0bcc7

29 64 42 222