Poszukiwany pracownik ochrony

HR for Business Sp. z. o.o.,?jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

-zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa na terenie obiektu

-reagowanie na zagrożenia

-prowadzenie dokumentacji służbowej

Wymagania:

-znajomość obsługi systemu CCTV

-znajomość obsługi komputera

-doświadczenie w pracy w ochronie

-niekaralność

Oferujemy:

-pracę w godzinach 7-19, 19-7

-stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-gwarancję terminowo wypłacane wynagrodzenie do 10go każdego miesiąca

-szkolenie wdrożeniowe

-komplet umundurowania

-Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

-Dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

-Dofinansowanie do leków i okularów,

-Możliwość uzyskania świadczeń przeznaczonych na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

-Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

-Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

-Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

-Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr tel. 510 013 353 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44 lub o przesłanie CV na adres: a.horodek-samson@impel.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla?HR for Business Sp. z o.o.?na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego?oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest?HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118