Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Szukamy opiekunki dla Pana Sebastiana: 98 lat, 75 kg i 180 cm wzrostu. Pacjent wstaje z pomocą i chodzi przy balkoniku. Jego stan psychiczny jest w normie, ale bywa rozkojarzony. Obecnie opiekuje się nim najbliższa rodzina.

Obowiązki:
wsparcie w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków, ubieranie się, higiena osobista, przemieszczanie się
pomoc w prowadzeniu domu (pranie, sprzątanie, prasowanie, przygotowanie posiłków oraz robienie zakupów)
troska o podopiecznego zależna od jego schorzeń
towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów, wyjazdów

Wymagania:
minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego
doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną
dyspozycyjność na okres minimum dwóch miesięcy
dobry stanu zdrowia
czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6756, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl