Potrzebna opiekunka dla Pana Helmuta

Miejsce zlecenia: Oldenburg
Obecnie poszukujemy opiekunki dla pana Helmuta, który mieszka wraz ze swoją żoną. Senior porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, wstaje jedynie z pomocą. Jest sympatycznym, starszym panem. Bardzo kontaktowy, chętnie gra w szachy.

Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie pomagać w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robić zakupy oraz przygotowywać posiłki.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6814, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210