Pilnie poszukujemy opiekunki dla Seniora

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz podopieczny: Pan Karl
Stan pacjenta: 78lat, 75 kg, 175 cm wzrostu.  Choruje na Parkinsona, nadciśnienie. Chodzi przy balkoniku.
Miejsce zlecenia: okolice Rothenburg ob der Tauber

Obowiązki:
gotowanie,
pranie, sprzątanie domu,
kąpiele, dbanie o higienę ciała,
zmiana pielucho – majtek
towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:
Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka/opiekun musi być osobą niepalącą.

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6829,  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210