Praca zdalna (online) w domu dla KAŻDEGO!

Projekt Internetowe Możliwości udowadnia coraz większej liczbie Polaków, że nie trzeba pracować ciężko - wystarczy pracować mądrze :)

Obowiązki:
- Po opcji jednorazowego dorobienia sobie, decydując się na dalszą współpracę, Twoim zadaniem będzie promowanie w internecie projektu i związanych z nim możliwości, według instrukcji
i po uprzednim przeszkoleniu. Jest to bardzo prosta praca, w większości zautomatyzowana, bez wkładu własnego ze strony pracownika.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat
- Polskie obywatelstwo
- Około 1-2h dziennie wolnego czasu
- Chęć poznania innowacyjnego i efektywnego podejścia do pracy przez internet

Oferujemy:
- Możliwość dorobienia sobie ok. 1800zł w pierwszym tygodniu
- Wysokie wynagrodzenie przy stałej współpracy z projektem
- Pracę na umowę
- Dowolny czas pracy
- Szkolenia KROK PO KROKU co należy robić, narzędzia, indywidualne wsparcie i prowadzenie
- Świetną atmosferę i wsparcie w zespole
- Pracę całkowicie online w większości zautomatyzowany sposób
- Zdobycie za darmo cennej wiedzy, znajomości i umiejętności bardzo przydatnych w dzisiejszych czasach

Współpracujesz ze znaną polską firmą w prosty i przejrzysty sposób.

Napisz do mnie w prywatnej wiadomości, a otrzymasz więcej informacji