Pożar Bielsk Podlaski Sylwester 2013/2014 - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

Pożar Bielsk Podlaski Sylwester 2013/2014


W wyniku wybuchów fajerwerków doszło do pożaru niezamieszkanego domu w Bielsku Podlaskim.



Dzięki sprawnej akcji gaśniczej straży pożarnej, zdarzenie udało się opanować i zneutralizować zagrożenie dla sąsiednich budynków mieszkalnych.