Basen na Sportowej - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

Basen na Sportowej


Ktoś był w tym roku na otwartym basenie? Pogoda wraca do normy! Z chęcią bym policzył kafelki w dużum basenie jak za gawniaka!