Poszukuję numizmatyków do współpracy. - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

Poszukuję numizmatyków do współpracy.


Witam wszystkich mieszkańców Bielska Podlaskiego i okolic, poszukuję sklepów numizmatycznych i numizmatyków do współpracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem biuro(proszę wstawić znak @)moneka.pl pozdrawiam