Galeria Bielsk k/ Kaufland - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

Galeria Bielsk k/ Kaufland


Galeria Bielsk k/ Kaufland po dobrym starcie budowy, nastąpiła przedłużająca się przerwa. Prace już od dobrych kilku miesięcy zostały wstrzymane i szanse na otwarcie na wiosnę 2015 runęły w gruzy. Czy inwestycja jeszcze ma szansę na uruchomienie w tym roku ?