Emigracja-Bielszczanie za granicą - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

Emigracja-Bielszczanie za granicą

Ostatnio zdałem sobie sprawę z ogromu zjawiska. Niemalże połowa moich dobrych znajomych przebywa stale za granicą! Dobrze, że znajdują czas na odwiedziny!