Arhelan - czego nie kupować ? - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Arhelan - czego nie kupować ? - Forum Bielsk Podlaski | eBielsk.pl

Menu Reklama

Dodaj nowy temat na forum

Arhelan - czego nie kupować ?


Moim zdaniem cena mleka Bebilon, kawy Ricore i paru innych rzeczy są tam zabójcze... czego jeszcze nie warto tam kupować, bo konkurencja ma taniej ?