Specjalista ds. Wynagrodzeń - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Wynagrodzeń
Miejsce pracy: Hajnówka

Twoje zadania:
Przygotowywanie raportów i analiz niezbędnych do efektywnego prowadzenia polityki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, systemów premiowych
Mapowanie i wartościowanie stanowisk;
Zbieranie i analiza danych z rynku dotycząca wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych;
Rekomendacja stawek wynagrodzeń dla wszystkich stanowisk w Grupie FORTE, benchmarking wynagrodzeń;
Przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących wskaźników HR oraz analiza danych;
Tworzenie i wdrażanie narzędzi ułatwiających raportowanie oraz współpracę z biznesem;
Rekomendacja nowych rozwiązań oraz zarządzanie benefitami w Grupie FORTE

Twój profil:
Co najmniej dwuletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów płacowych i motywacyjnych
Bardzo dobra znajomości obszaru wynagrodzeń i benefitów,
Znajomość trendów rynkowych dot. wynagrodzeń i benefitów,
Wysokie umiejętności analityczne
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Znajomości procesów płacowych,
Zdolność efektywnego rozwiązywania problemów
Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Umiejętność planowania pracy własnej i zarządzania czasem
Samodzielność i skuteczność w działaniu
Wykształcenie wyższe, mile widziane: ekonomia, zarządzanie i pokrewne

Korzyści, które oferujemy:
Możliwość pracy w trybie zdalnym
Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS)
Program poleceń pracowniczych
Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=20d299006ec44ba081227144b99a29d5

Fabryki Mebli Forte S.A.
Adres: 3 Maja 51,
17-200 Hajnówka
tel: +48858733302
e-mail: rekrutacja@forte.com.pl

Zainteresowana/y WSPÓŁPRACĄ? Znakomicie! Prześlij nam swoją aplikację (zawierającą CV).