Specjalista ds. kadr i płac - Fabryki Mebli Forte S.A.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Hajnówka

Twój zakres obowiązków
Obsługa kadrowo – płacowa pracowników w systemie SAP
Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i sporządzanie list płac
Rozliczanie czasu pracy
Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
Prowadzenie akt pracowników oraz dokumentacji związanej z RODO
Sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON, GUS
Obsługa systemu Płatnik
Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo – płacowych
Bieżąca obsługa spraw pracowniczych

Nasze wymagania
Wyższe wykształcenie
Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowo - płacowym
Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF
Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Praktyczna znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B

To oferujemy
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
Możliwość nauki jęz. angielskiego i j. niemieckiego poprzez platformę online
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=125f740980f94a9a9d977598c7deb2da