Pakowanie słodyczy Bez języka NL

Pakowanie słodyczy  Bez języka  NL

Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
Opis stanowiska: Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji.
Miejsce pracy: Holandia
Do obowiązków należą głównie:
-składanie pudełek/ opakowań,
-etykietowanie, ważenie i pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej,
-ogólne przygotowanie do wysyłki.
Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy.
Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa 12 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas!
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. FitaOTTO czy Happy OTTO Wish!
Wymagania:
-Motywacja do pracy
-Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
-Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
Interesujące? Zgłoś się już teraz. Zadzwoń 48 717 443 100 lub zostaw nam kontakt do siebie.
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.