Kierownik działu danych podstawowych

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Kierownik działu danych podstawowych
Praca w systemie hybrydowym
Poznaj powody, dla których warto z nami pracować :
Ciekawa i rozwijająca praca w dynamicznym otoczeniu biznesowym
Realny wpływ na rozwój działu danych podstawowych
Duży zakres samodzielności i możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom
Raportowanie bezpośrednio do Członka Zarządu
MIEJSCE PRACY: HAJNÓWKA

TWOJE ZADANIA
Nadzór i koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu
Praca z systemami wspierającymi zarządzanie danymi podstawowymi, np. KNIME
Opracowywanie, wdrażanie oraz utrzymanie standardów pracy z danymi podstawowymi spójnych we wszystkich podległych obszarach
Prowadzenie przeglądów jakości i spójności danych podstawowych
Kontrola nad poprawnością działania i efektywnością narzędzi zarządzania danymi podstawowymi
Rekomendowanie zmian w celu optymalizacji procesów oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze danych podstawowych
Współpraca z kadrą menadżerską biur centralnych oraz fabryk m.in. w celu budowy kontroli procesów zarządzania danymi podstawowymi
Planowanie zasobów ludzkich podległego działu oraz planowanie działań rozwojowych zespołu

TWÓJ PROFIL
Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
Doświadczenie w zarządzaniu jednostką danych podstawowych
Bardzo dobra znajomość procesów danych dostawcy, klienta, logistyki oraz funkcjonalności systemu SAP
Znajomość systemów wspierających zarządzanie danymi podstawowymi
Doświadczenie w koordynowaniu projektów
Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, wnioskowania i rozwiązywania problemów
Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu
Konsekwencja w dążeniu do osiągania celów
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

KORZYŚCI:
Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Płatny program poleceń pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=59832d36a9d8463b91c91cef7cd2ccf5