Koordynator ds. danych klientów i dostawców

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA
Tworzenie, organizowanie i aktualizowanie metadanych danych podstawowych klientów i dostawców
Opracowanie standardów zarządzania danymi podstawowymi klientów i dostawców
Analizowanie danych podstawowych klientów i dostawców wprowadzanych do systemów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi standardami
Monitorowanie potrzeb biznesowych właścicieli i użytkowników danych podstawowych klientów i dostawców
Rekomendowanie rozwiązań w obszarze danych podstawowych
Rozwiązywanie problemów użytkowników danych podstawowych klientów i dostawców

TWÓJ PROFIL
Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
Mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP (obszar SD i MM)
Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi (np. KNIME)
Doświadczenie w pracy po stronie biznesu (w procesach biznesowych/korporacyjnych)
Umiejętność skrupulatnej pracy z danymi, liczbami i dokumentami
Umiejętności analityczne
Dobra znajomość języka angielskiego – min. B1
Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany)

KORZYŚCI:
Praca w systemie hybrydowym
Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Płatny program poleceń pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=29554ac52bf446a683dfb3fc9205bfe3