Koordynator ds. danych produktowych (praca hybrydowa)

Menu Reklama

logo eBielsk.pl

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum

Koordynator ds. danych produktowych  (praca hybrydowa)

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:
Koordynator ds. danych produktowych  (praca hybrydowa)
Miejsce pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA:
tworzenie, organizowanie i aktualizowanie metadanych produktowych danych podstawowych zgodnie ze standardami
opracowywanie oraz wdrażanie zaakceptowanych standardów implementowania i aktualizowania danych podstawowych produktów
analizowanie produktowych danych podstawowych wprowadzanych do systemów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi standardami
monitorowanie wydajności procesów w celu identyfikacji możliwości automatyzacji za pomocą metodologii analitycznych i statystycznych
inicjowanie zmian w celu optymalizacji procesów danych podstawowych
wspieranie właścicieli, administratorów oraz użytkowników danych w stosowaniu standardów dotyczących produktowych danych podstawowych
współpraca z właścicielami biznesowymi danych podstawowych m.in. z Biurem Rozwoju Produktu i Biurem Logistyki w obszarze zarządzania danymi podstawowymi produktów

TWÓJ PROFIL:
wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
mile widziana praktyczna znajomość systemów SAP (obszar PP) oraz Pimcore
znajomość narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi (np. KNIME)
doświadczenie w pracy po stronie biznesu (w procesach biznesowych/korporacyjnych)
umiejętność skrupulatnej pracy z danymi, liczbami i dokumentami
umiejętności analityczne
dobra znajomość języka angielskiego – min. B1
dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany)

KORZYŚCI:
praca w systemie hybrydowym,
dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej,
dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,
bony noworoczne dla dzieci pracowników,
możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover,
płatny program poleceń pracowniczych,
atrakcyjne zniżki na zakup mebli.

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2662b38f080441eeb37664075989f4fb

Ogłoszenia