Rozpocznij karierę w Jumbo jako order picker- NL

Jumbo to jedna z największych sieci supermarketów w Holandii posiadająca około 700 sklepów w całym kraju. Centrum dystrybucyjne, w którym będziesz pracować jest odpowiedzialne za dostarczanie towarów do supermarketów Jumbo.

Lokalizacja: Veghel, Holandia

Twoje zadania:
W codziennej pracy będziesz zajmować się kompletowaniem dostaw do sklepów sieci, czyli zbieraniem produktów (spożywczych, kosmetyków itp.) za pomocą słuchawki z systemem voice-pick. Wystarczy, że nauczysz się kilku poleceń i liczb w języku holenderskim – to prostsze niż się wydaje :)

Oferujemy:
-Stawkę godzinową nawet 11.70 EUR
-Cotygodniowe wypłaty zawsze na czas
-Dodatki za pracę na godziny wieczorne, nocki, weekendy, święta
-Pracę na 3 zmiany (również w niższych temperaturach)
-Godziny pracy gwarantowane kontraktem
-Zorganizowane zakwaterowanie w niskiej cenie
-Darmowy transport do/z pracy
-Stabilne zatrudnienie na dłuższy lub krótki okres
-Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Telefoniczną pomoc Operation Service Center dostępną 24/7
-Dostęp do kursów językowych i programów np. OTTO Rewards, doceniający długoterminowe zatrudnienie!

Oczekiwania:
-Mile widziane doświadczenie jako order picker
-Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
-Gotowość do pracy w niższych temperaturach (3-6?C)

Jesteś gotowy/a, by zacząć zarabiać w EURO?
CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.