Trener (praca hybrydowa/mobilna)

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:
Miejsce świadczenia pracy: Ostrów Mazowiecka, Hajnówka, Białystok, Suwałki

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować :
Możliwość rozwoju kompetencji trenerskich poprzez udział w atrakcyjnym, bogatym programie Akademii Trenera Wewnętrznego
Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i metod pracy trenerskiej online
Atrakcyjny system wynagrodzeń

Twoje zadania:
Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w formie stacjonarnej oraz online, zgodnie z obowiązującymi standardami
Realizacja celów szkoleniowych na poziomie uczestnika oraz osiągnięcie uzgodnionych z zamawiającym  celów biznesowych
Dostarczanie kierownictwu biura raportów poszkoleniowych z ważnymi informacjami o przebiegu szkoleń
Obsługa baz danych szkoleń i archiwum oraz utrzymanie jakości wprowadzanych do nich danych i dokumentów
Utrzymanie wyposażenia sal i pól szkoleniowych zgodnie z wewnętrznymi standardami
Utrzymanie kompletności zasobów i materiałów szkoleniowych
Poprawne i terminowe rozliczanie szkoleń
Terminowa realizacja zadań związanych z udziałem w inicjatywie budowy projektu szkolenia wewnętrznego.

Twój profil:
Minimum 2-letnie doświadczenie, poparte sukcesami, w pracy trenerskiej, realizowanej dla dużych firm, zatrudniających powyżej 1 000 pracowników
Doświadczenie w roli trenera wewnętrznego będzie dodatkowym atutem
Bardzo wysoka świadomość biznesowa
Bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
Dobra organizacja pracy
Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy
Wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu
Otwartość na zmiany
Wysoka kultura osobista
Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office za poziomie średniozaawansowanym
Prawo jazdy kat B
Mobilność i dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w elastycznych godzinach
Mile widziana znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym

Korzyści:
Możliwość pracy w trybie hybrydowym
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Płatny program poleceń pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4627802888ac4c3eb89e3a51436ac1e9
Miasto: Ostrów Mazowiecka

29 64 42 222