Operator wózka bocznego/przedniego - DE

lokalizacja: Heideloh lub Lipsk (Niemcy)

Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie? Aplikuj! Z takimi umiejętnościami zarobisz od 13 do 14,70 euro/h w zależności od lokalizacji Uwaga! W tej pracy może być wymagane prawo jazdy.
Jakie są zadania na tym stanowisku?
*Transport wewnętrzny towarów
*Przyjmowanie towarów na stan magazynowy i odstawianie ich na regały
*Zdejmowanie towarów ze stanu magazynowego i przesuwanie od innych działów
*Realizowanie wszystkich zadań związanych z transportem wewnątrzzakładowym
*I/lub kompletowanie zamówień, czyli praca ze skanerem w języku niemieckim
W tej pracy masz gwarantowane:
*Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 13 do 14,70 euro/h
*Dodatki za nocki 25%, nadgodziny 15-25%, niedziele 50% i święta 100%
*Gwarantowaną kontraktem pracę w wymiarze 35 h tygodniowo
*Zakwaterowanie blisko pracy płatne jedynie 10euro/dzień
*Stabilną pracę na jedną, dwie lub trzy zmiany
*Dopełnienie wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
*Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)
Zainteresowany? Masz pytania? Aplikuj już teraz lub zadzwoń  +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.