Holandia. Operator wózka widłowego. 12,5-13,5 euro/h

Masz uprawnienia i doświadczenie jako operator wózka widłowego?
Mamy dla Ciebie mnóstwo atrakcyjnych ofert pracy w całej Holandii! Poszukujemy zarówno operatorów wózków czołowych, jak i bocznych wysokiego składu.

Czekają rewelacyjne zarobki – średnio 12,50-13,50 €/h!
Jeśli znasz angielski lub holenderski, możesz przebierać w najlepszych ofertach!
Zobacz, co mamy do zaoferowania i wykorzystaj swoje umiejętności!

Lokalizacja: Holandia (wiele miast)

Gwarantujemy:
*Atrakcyjną stawkę godzinową średnio 12,5-13,5 euro na godzinę! (w zależności od oferty) i wypłatę zawsze czas
*Dodatki płacowe (m.in. za pracę na nocne zmiany, weekendy, święta, nadgodziny)
*Gwarantowane umową godziny pracy
*Pomoc polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
*Wysokiej jakości lokacje mieszkaniowe blisko pracy
*Zorganizowany bezpieczny transport do/z pracy
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów/programów naszych pracowników np. OTTO Rewards, FitOTTO czy Happy OTTO Wish!
*Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Stabilne zatrudnienie – tylko znani i sprawdzeni pracodawcy

Wymagania:
*uprawnienia na wózki widłowe
*doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
*mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Opis stanowiska:
*obsługa wózka widłowego
*rozładunek / załadunek towarów
*magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Chcesz poznać aktualne oferty pracy? Zgłoś się już teraz, a nasz rekruter wkrótce się z Tobą skontaktuje lub zadzwoń sam(a) pod +48 71 744 31 00. CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.