Sortowanie i rozładunek paczek w DPD - NL

Szukasz dobrej oferty pracy za granicą? Jeśli lubisz dynamiczną pracę, w której nie będziesz się nudzić, mamy dla Ciebie miejsce w DPD Dynamic Parcel Distribution. To tutaj 300 tysięcy paczek dziennie jest sortowanych i rozsyłanych do odbiorców na całym świecie.

Lokalizacja: Oirschot lub Veenendaal (Holandia)

TWOJE ZADANIA
Na tym stanowisku będziesz zajmować się sortowaniem oraz załadunkiem i rozładunkiem paczek z ciężarówki na ciężarówkę.

CO OFERUJEMY
-Konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości 11,81 euro/h
-Gwarantowane umową godziny pracy (praca od zaraz)
-Wysokiej jakości zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
-Dojazd do pracy wypożyczonym rowerem
-Wyposażona stołówka, w której możesz podgrzać swój posiłek
-System zmianowy z dodatkami za pracę w nienormowanych godzinach
-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Aplikację myOTTO ze stałym dostępem do planu pracy i pasków wypłat
-Telefoniczną pomoc Operations Service Center 24/7
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
-Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards.

WYMAGANIA
-Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
-Sprawność fizyczna

KONTAKT
Jesteś zainteresowany? Aplikuj lub zadzwoń 48 71 744 31 00, by już teraz porozmawiać z naszym rekruterem.
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.