Kierownik projektu w branży pośrednictwa pracy -DE

Mówisz bardzo dobrze po niemiecku i masz doświadczenie w branży zarządzania zasobami ludzkimi (pośrednictwa pracy)? Sprawdź tę ofertę pracy i dołącz do naszego zespołu!
Lokalizacja: Niemcy (Hamburg, Hannover, Ulm, Duisburg, Gütersloh, Mamming)
Warunki zatrudnienia:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stabilna praca na pełny etat
• Uczciwa i terminowa wypłata wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premii osobistych, który odzwierciedla wyniki zespołowe i osobiste
• Długoterminowe perspektywy kariery z dobrymi możliwościami awansu
• Udział w programie rozwojowym OTTO z różnymi szkoleniami
• Praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku, w którym istnieje swoboda realizacji własnych pomysłów
• Benefity
• Dofinansowanie szkoleń i kursów
Zakres obowiązków
• Łączenie firm i osób poszukujących pracy w umiejętny sposób
• Bycie osobą kontaktową dla naszych pracowników u klienta i opieka nad nimi przez cały czas trwania zlecenia
• Wstępna selekcja personelu dla naszego klienta
• Organizacja zakwaterowania i transportu do pracowników
Wymagania
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie zawodowe w branży pośrednictwa pracy jest warunkiem koniecznym
• Zdolności analityczne, poszukiwanie ulepszeń i udoskonaleń
• Wysoki poziom inicjatywy i pewność siebie
• Umiejętność pracy w zespole
• Elastyczność i wysoki poziom zaangażowania
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość pakietu MS Office
Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj!
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w
procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.