Opiekunka seniorów w Niemczech, Schwäbisch Gmünde kolo Stuttgartu

Menu Reklama

Opiekunka seniorów w Niemczech, Schwäbisch Gmünde kolo Stuttgartu

"Opiekunka seniorów w Niemczech, Schwäbisch Gmünde kolo Stuttgartu, 1700 euro                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Kontrakt rozpoczyna się od 11.10.2022 na 6 tyg.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością niemieckiego
Wynagrodzenie: 1700 euro netto plus koszty podróży                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Pan 93-lata, 75 kg, z alzheimerem oraz Pani 89-lat, 60 kg, z demencją, słabym słuchem i mową, poruszają się samodzielnie. Pani ma pieluchy, ale korzysta też z toalety, sami się ubierają i myją. Potrzebują pomocy przy myciu głowy. Pflegedienst przychodzą do zakładania pończoch oraz do rozkładania leków.  Mieszkają w osobnym mieszkaniu 100 m2, w dwurodzinnym domu, gdzie mieszka rodzina. Zakupy w pobliżu, dla opiekunki jest pokój z dostępem do  internetu. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu i pomoc ewentualna Państwu.
Zapraszamy do kontaktu tel.tel. +48 881 208 641,  tel. + 48 534 100 558, tel. + 48 536 478 471 lub wyślij sms o treści PRACA (oddzwonimy), info@ethicuscare.com"

Ogłoszenia

Zobacz także