Pracownik magazynu CEVA z markową odzieżą - NL

Lokalizacja: Bleiswijk, Holandia

Szukasz lekkiej pracy za granicą? Zacznij pracę w centrum dystrybucyjnym firmy CEVA. To największy nowoczesny magazyn znanego sklepu internetowego z markową odzieżą. Sprawdź, dlaczego warto się zgłosić!

OFERUJEMY:
-Atrakcyjną stawkę w wysokości 12,41 euro/h
-Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i w weekendy
-Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki)
-Pracę na dwie zmiany – ranną i popołudniową
-Zorganizowany bezpłatny dojazd do/z pracy
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Telefoniczny helpdesk działający 24/7 – nasi koordynatorzy są cały czas do Twojej dyspozycji
-Całkowicie zdalny proces rekrutacji
-Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
-Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
-Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
-Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów
-Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI
-Zbieranie produktów
-Kontrola jakości
- Sortowanie paczek
-Pakowanie zamówień
-Przygotowanie paczek do wysyłki
-Układanie paczek na paletach
-Podnoszenie paczek o różnej wadze

WYMAGANIA
-Posiadanie prawa jazdy kat. B
-Dobra znajomość języka angielskiego

Ta oferta to coś dla Ciebie? Zgłoś się, a nasz rekruter wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.