Najlepsze oferty pracy na Black Friday - NL

Miejsce pracy: Holandia, różne lokalizacje
Znasz dobrze język angielski? Wyjedź do pracy w Holandii i zacznij zarabiać OD ZARAZ! Zbliża się Black Friday a to może oznaczać tylko jedno! Więcej zakupów, więcej zamówień internetowych, więcej wysłanych paczek i więcej pracy w branży logistycznej!

W tym przedświątecznym wysokim sezonie masz pewność, że pracy nie zabraknie – wręcz przeciwnie – to najlepsza okazja, by w krótkim czasie wypracować dużo nadgodzin!

W zależności od stanowiska, będziesz wykonywać różne zadania:
*zbieranie zamówień,
*sortowanie paczek,
*obsługa wózków widłowych,
*etykietowanie,
*pakowanie towaru na linii produkcyjnej,
*kontrola jakości zwrotów,
*rozładunek/załadunek kontenerów.

Co zyskujesz, rozpoczynając pracę z OTTO?
*Atrakcyjne stawki  – średnio 11-14 euro/h
*Dodatki płacowe za pracę na nocki, weekendy, nadgodziny
*Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia
*Stabilne zatrudnienie na pełen etat OD ZARAZ!
*Bezpieczny transport do/z pracy
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Telefoniczną pomoc naszych konsultantów 24/7
*Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt u klienta
*Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Czego oczekujemy od Ciebie?
*Dobrej znajomości angielskiego lub niderlandzkiego
*Mile widziane prawo jazdy

Zgłoś się już teraz! Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najlepszą ofertę na miarę Twoich oczekiwań!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.