Zbieranie/dostarczanie zakupów online Albert Heijn - NL

Miejsce pracy: Almere, Holandia

Pracuj jako order picker w magazynie Albert Heijn– możesz zacząć nawet od zaraz! A już po 5 tygodniach możesz sprawdzić się w nowej roli jako dostawca zamówień internetowych dla klientów! To super okazja, by zarobić więcej!

Twoja stawka wzrośnie z 14,09 do 15,69 euro/h, a dodatkowo będziesz mógł pracować na podwójne zmiany tzn. możesz zaczynać pracę na zmianie rannej i kończyć na popołudniowej. Zanim zaczniesz pracę jako kierowca przejdziesz pełne szkolenie zakończone krótkim testem, konieczna jest też dobra znajomość j. angielskiego.

OFERUJEMY
*Atrakcyjną stawkę w wysokości 14,09-15,69 euro/h + dodatki za nadgodziny i pracę na mroźni (dla chętnych)
*Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)
*Dostęp do wyposażonej stołówki w miejscu pracy (lodówki, mikrofale, ciepłe posiłki, darmowa kawa, herbata, woda)
*Darmowy posiłek na popołudniowej zmianie
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Ubezpieczenie pracownicze
*Pomoc w organizacji transportu za granicę
*Możliwość wypożyczenia roweru w celu dojazdu do pracy
*Telefoniczny helpdesk działający 24/7 – nasi koordynatorzy są cały czas do Twojej dyspozycji
*Całkowicie zdalny proces rekrutacji i minimum formalności
*Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
*Pracę na dwie zmiany, 7 dni w tygodniu średnio po 35h
*Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów (np. Happy OTTO Wish).
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

TWOJE ZADANIA:
*Kompletacja zamówień (również na chłodni)
*Sortowanie, pakowanie
*Kontrola jakości
*Dostarczanie zamówień do klientów

WYMAGANIA:
*Znajomość j. angielskiego
*Prawo jazdy kat. B
*Gotowość do pracy w chłodnej hali (0-2° C)
*Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
*Dostępność na min. rok
*Dobra kondycja fizyczna (pracownicy poruszają się po magazynie pieszo)

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zgłoszenie, a wkrótce oddzwonimy i przedstawiamy Ci więcej szczegółów. Aplikuj

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.