ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT- FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Administrator systemów IT
Praca w systemie hybrydowym

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować
- Samodzielność w rozwiązywaniu zagadnień związanych z administracją farmy serwerów
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i szkoleniach
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi systemami IT
- Praca w systemie hybrydowym

TWOJE ZADANIA
- Monitorowanie funkcjonowania serwerów w całym przedsiębiorstwie oraz bieżące rozwiązywanie problemów
- Administracja systemami Windows 2019 (Active Directory, DHCP, DNS, NPS)
- Administracja siecią LAN Przedsiębiorstwa (przełączniki typu Cisco)
- Administracja siecią bezprzewodową
- Administracja macierzami FC
- Administracja systemem backup
- Administracja serwerem NAC
- Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa obsługi systemów informatycznych oraz programów komputerowych dla ich użytkowników
- Analizowanie systemów informatycznych pod kątem ich użyteczności, bezpieczeństwa danych i poprawności funkcjonowania

TWÓJ PROFIL
- Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne
- Bardzo dobra znajomość rozwiązań Data Center
- Biegłość w administrowaniu systemem Windows i sieciami
- Praktyczna znajomość obszaru cybersecurity
- Praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów zagrażających wysokiej dostępności infrastruktury IT
- Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną (min. B1)
- Terminowe wykonywanie powierzonych czynności
- Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

KORZYŚCI
- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników (w lokalizacjach Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Świąteczne karty podarunkowe dla dzieci pracowników
- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8f7935b0dc9f4ba3a045e61c4b1fb8df