Kompletuj zamówienia na produkty Tommy Hilfiger ? NL

Szczęśliwego Nowego Roku
Miejsce pracy: Venlo, Holandia

PVH może być Twoim nowym miejscem pracy! To centrum dystrybucyjne markowej odzieży Tommy Hilfiger i Calvin Klein, skąd wysyła się tysiące paczek do klientów internetowych i sklepów.
Oprócz atrakcyjnych warunków zatrudnienia, na pracowników czeka super bonus – dwa razy w roku czeka na Ciebie duża, wyjątkowa wyprzedaż!

W tej pracy masz gwarantowane:
*40 godzin pracy tygodniowo
*Atrakcyjne wynagrodzenie – 12,72 euro brutto za godzinę! + dodatki zmianowe
*Pracę na jedną a z czasem dwie zmiany
*Zorganizowany dojazd do/z pracy
*Dostęp do wyposażonej stołówki
*Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Aplikacja MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Telefoniczną pomoc 24/7 - Operation Service Center
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Zatrudnienie z możliwością awansu i przejścia na kontrakt bezpośredni po przepracowaniu min. roku
*Okazjonalne atrakcje w postaci food trucków lub lodziarni

Zadania na tym stanowisku to:
*Kompletowanie produktów z zamówienia (odzież, buty, torebki i inne akcesoria)
*Przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie, etykietowanie)
* Kontrola jakości zwrotów
*Załadunek/rozładunek kontenerów

Czego oczekujemy od Ciebie?
*Znajomości j. angielskiego
*Prawo jazdy – mile widziane

Wystarczy wysłać zgłoszenie, a my oddzwonimy!
I CO, BRZMI JAK PRACA DLA CIEBIE? APLIKUJ, A ODDZWONIMY!—

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.