Pakowanie produktów mięsnych Danish Crown - NL

Lokalizacja: Haarlem, Holandia

Danish Crown Foods to firma mięsna zajmująca się przetwórstwem pieczonych produktów wieprzowych i wołowych. W tej pracy będziesz między innymi pakować mięso do kartonów i układać kartony na paletach. Niektóre czynności odbywają się w chłodni, więc musisz być gotowy również na pracę w niższej temperaturze (7?C). Nie potrzebujesz doświadczenia – w pierwszych dniach zostaniesz przeszkolony, aby poznać wszystkie procesy.

CO OFERUJEMY?
-Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 12,28 euro/h + dodatki zmianowe
-Pracę od zaraz  na 3 zmiany: 6-15, 15-24 lub 23-6
-Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)
-Zorganizowany dojazd do/z pracy
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Telefoniczny helpdesk działający 24/7
-Całkowicie zdalny proces rekrutacji
-Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
-Możliwość awansu lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
-Dostęp do kursów językowych i szkoleń online
-Dostęp do aplikacji MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
-Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

OBOWIĄZKI
-Praca na linii produkcyjnej (pieczenie mięs)
-Praca w chłodni (ok. 7?C)
-Kontrola jakości
-Umieszczanie paczek na paletach
-Załadunek/rozładunek
-Sprzątanie miejsca pracy

Zainteresowany? Aplikuj! Nasz rekruter zadzwoni do Ciebie jak najszybciej..https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/9939/login?iis=Job+portal&iisn=ebielskpl
Tel - 717443100

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.