Bez znajomości języka | Praca z ubraniami - DE

Chcesz zarabiać w EURO? Rozpocznij pracę w magazynie wypełnionym ubraniami popularnych producentów. Na stanowisku komisjonera zadbasz, aby zostały one na czas dostarczone do klientów. To prosty sposób, aby zdobyć doświadczenie w logistyce i dobrze zarobić.
Miejsce pracy: Unna Niemcy

W magazynie w Unna będziesz pracować od poniedziałku do piątku na 2 zmiany – od 7:00 do 15:30 lub od 10:00 do 18:30. Dzięki temu znasz swój plan dnia i możesz zaplanować odpoczynek lub zwiedzanie. To świetna okazja, aby zobaczyć okolicę, w której leży m.in. zielona metropolia Westfali, czyli Dortmund.

Jeżeli masz własny samochód, możesz na tym skorzystać! Pomóż kolegom w dojeździe do/z miejsca pracy i zyskaj zniżki lub dofinansowania. Aplikuj i pracuj w nowoczesnym magazynie w Niemczech!

GWARANTUJEMY:
* Super stawkę 12,43 euro/h i wypłaty zawsze na czas!
* Zakwaterowanie płatne tylko 12,00 euro dziennie
*Pracę w systemie zmianowym 07:00-15:30, 10:00-18:30
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
*Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
*Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
* Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
*Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

OBOWIĄZKI
*Pakowanie
*Komisjonowanie ze skanerem ręcznym
*Praca z artykułami fashion
*Załadunek/rozładunek kontenerów
*Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.

WYMAGANIA
*Gotowość do pracy w systemie zmianowym
*Kondycja niezbędna do pracy fizycznej (praca chodząca)
*Chęć pracy przez dłuższy okres
*Prawo jazdy kat. B (warunek nie jest konieczny)
*Mile widziany własny samochód i chęć transportowania innych do miejsca pracy

Aplikuj już teraz! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby opowiedzieć więcej o zatrudnieniu. APLIKUJ lub zadzwoń pod +48 71 744 3131
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.