Pracownik chłodni | zakwaterowanie za pół ceny - NL

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Praca w mroźni to GORĄCA OFERTA– dzięki niej zarobisz najwięcej!
Aż 13,47 euro/h a do tego zakwaterowanie za pół ceny! Wystarczy, że przepracujesz miesiąc bez nieobecności.

GXO Logistics w Tilburgu to centrum dystrybucyjne z mrożonymi produktami spożywczymi. To praca w magazynie, gdzie jest -24°C, ale nie martw się – z nami nie zmarzniesz! Otrzymasz ochronną odzież roboczą, ciepłe buty i rękawice.
Dzięki dodatkom za pracę w niskiej temperaturze, zarobisz aż 13,47euro/h brutto! Oprócz tego będziesz mieć płatne przerwy – otrzymasz pełne wynagrodzenie za 8h pracy, a w praktyce będziesz pracować tylko 6,25 h.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
-Stawka godzinowa: nawet 13,47 euro brutto
-Zakwaterowanie tańsze o połowę, po miesiącu pracy bez nieobecności
-Dodatki za pracę w godzinach wieczornych, nocki, nadgodziny i weekendy
-Praca w systemie 3-zmianowym: 07:00-15:00, 15:00-23:00 i 23:00-07:00
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Dostęp do wyposażonej stołówki
-Pomoc w organizacji transportu do Holandii
-Zorganizowany transport do/z miejsca pracy
-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
-Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
-Telefoniczna pomoc 24/7 – Operations Service Center
-Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
-Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników – OTTO Rewards, Fit/at/OTTO czy Happy OTTO Wish!

OBOWIĄZKI
-Przenoszenie paczek i pudełek
-Załadunek/rozładunek kontenerów
-Zbieranie produktów z zamówień
-Odkładanie paczek na palety
-Sortowanie i skanowanie paczek

WYMAGANIA
-Gotowość do pracy w niskiej temperaturze
-Dobra kondycja - praca fizyczna

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz, by porozmawiać o ofercie z naszym rekruterem. https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11589/login?iis=Job+portal&iisn=ebielskpl
Tel - 717443100
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.