Zbieranie zamówień z supermarketu online - DE

Miejsce pracy: Feldkirchen, Niemcy

Pracuj dla największej i najbardziej renomowanej niemieckiej sieci supermarketów. Zbieranie zamówień na artykuły spożywcze jest lekkie, przyjemne i przypomina robienie zakupów w supermarkecie, ponieważ jest to komisjonowanie z reguły pojedynczych produktów.

Magazyn posiada trzy strefy o różnej temperaturze:
*dział produktów suchych  temperatura pokojowa,
*dział produktów świeżych  4do 7?C,
*chłodnia/mroźnia – do -20?C.

Możesz też oszczędzić, jeśli będziesz dojeżdżać do pracy własnym samochodem. Zabierając ze sobą współpracowników, za zakwaterowanie zapłacisz połowę.
WARUNKI ZATRUDNIENIA
*Wynagrodzenie w wysokości 12,43 euro/h brutto wypłacane zawsze na czas
*Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu. Praca od zaraz.
*Dodatkowo płatne nadgodziny, nocki, niedziele i święta
*Praca od poniedziałku do piątku (czasem soboty) na 2 zmiany (6-14/14.30-23)
*Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi
*Pomoc koordynatorów na miejscu
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu
*Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
*Zatrudnienie na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
*Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech
OBOWIĄZKI
*Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego
*Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
*Kontrola jakości
*Przyjmowanie i wydawanie towarów
WYMAGANIA
*Może być wymagana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
*Może być wymagane prawo jazdy
*Mile widziane posiadanie własnego samochodu
*Chęć pracy na dłuższy okres

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.
Tel. 717443131

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.