Order picker w magazynie sieci supermarketów JUMBO NL

Order picker w magazynie sieci supermarketów JUMBO  NL

Rozpocznij karierę w JUMBO jako zbieracz zamówień! To jedna z największych sieć supermarketów w Holandii, która w całym kraju posiada ponad 600 sklepów detalicznych oraz liczne centra dystrybucyjne. Oprócz zakupów w zaufanym sklepie JUMBO klienci mogą również robić zakupy przez Internet. I tu wkraczasz Ty, cały na biało.

Twoim zadaniem będzie kompletowanie zamówień, założonych przez klientów w sklepie internetowym. W magazynie będziesz zbierać i pakować artykuły spożywcze z długą datą przydatności oraz świeże, przechowywane w chłodni. To prosta praca ze skanerem ręcznym, która przypomina zwyczajne robienie zakupów z dokładną listą produktów.

Miejsce pracy: Holandia

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
*Atrakcyjną stawkę 12,43-14,09 euro/h
*Dodatki za nadgodziny, nocki, weekendy i pracę na mroźni
*Stabilną pracę na dłuższy okres (jeśli tylko chcesz)
*Zorganizowane zakwaterowanie z darmowym Wi-Fi
*Transport do/z miejsca pracy
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
*Telefoniczną pomoc 24/7  Operations Service Center
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników – OTTO Rewards, Fit/at/OTTO czy Happy OTTO Wish!

OBOWIĄZKI
*Kompletowanie zamówień w temp. pokojowej i chłodni
*Pakowanie produktów
*Kontrola jakości

WYMAGANIA
*Gotowość do pracy także w niższej temperaturze
*Gotowość do pracy na zmiany
*Dostępność na dłuższy okres

Interesujące? Aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego lub zadzwoń +48 71 744 31 00.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.