Tłumacz/Team Leader | DARMOWE ZAKWATEROWANIE(Niemcy)!

Miejsce pracy: Greven, Niemcy

Znasz dobrze niemiecki? To Twoja szansa na rozwój kariery jako Team Leader w maga-zynie dużej firmy logistycznej! Sprawdź, co możesz zyskać, nie trać czasu i aplikuj!

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

CO OFERUJEMY?
•        Wynagrodzenie w wysokości 13,00 €/h brutto
•        DARMOWE zakwaterowanie
•        Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
•        Dodatkowo płatne nocki, niedziele i święta
•        Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
•        Wynagrodzenie zawsze na czas
•        Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
•        Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu
•        Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
•        Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
•        Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

OBOWIĄZKI
•        Tłumaczenie poleceń oraz zadań zleconych przez klienta reszcie pracowników
•        Tłumaczenie zapytań pracowników
•        Przyuczanie nowych pracowników
•        Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego/magazynowego
•        Pakowanie
•        Sortowanie
•        Przygotowanie produktów do wysyłki oraz zwrotów towarów
•        Przyjmowanie i wydawanie towarów
•        Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.

WYMAGANIA
•        Język niemiecki w mowie i piśmie (Poziom B1/B2)
•        Może być wymagane prawo jazdy
•        Mile widziany własny samochód
•        Dobra organizacja pracy
•        Łatwe przyswajanie nowych umiejętności
•        Umiejętność pracy w zespole

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w link, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.
lub zadzwoń pod +48 71 744 3131
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.