Praca w magazynie z luksusową odzieżą-NL

Lokalizacja: Venray/Roermond

Rozpocznij pracę w magazynie z asortymentem luksusowych produktów modowych, takich jak: biżuteria, odzież, obuwie, torby i akcesoria.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 06:00 / 14:30 / 23:00 (praca na nocki i w weekendy zdarza się tylko w wysokim sezonie).

Na początek otrzymasz odzież roboczą i przejdziesz wprowadzające szkolenie, aby poznać procesy i pracę na wszystkich działach, więc oprócz kompletowania zamówień z użyciem skanera i wózka możesz też wykonywać wiele innych zadań. A po 5 tygodniach szkolenia zaczniesz pracę w nowej lokalizacji, dzięki czemu zdobędziesz doświadczenie w dwóch różnych magazynach! Otrzymasz też możliwość rozwoju i odbycia szkoleń na inne stanowiska np. operator wózka widłowego, lider zespołu lub kierownik.

WARUNKI ZATRUDNIENIA
• Stawka godzinowa 11.55 EUR/h brutto +8.33% Dodatek wakacyjny = 12.51 EUR
• Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i na nocną zmianę (15-35%), nadgodziny oraz weekendy (50-100%)
• Gwarantowane min. 32 h pracy tygodniowo
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Pomoc w organizacji transportu do Holandii
• Zorganizowane zakwaterowanie i transport do/z miejsca pracy (rower zwykły, elektryczny lub samochód w zależności od odległości)
• Stołówka, w której podczas przerwy możesz kupić obiad, przekąski, napoje
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników – Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

OBOWIĄZKI
• Zbieranie zamówień / skanowanie produktów
• Kontrola jakości zwrotów
• Sortowanie towaru
• Pakowanie i etykietowanie zamówień do wysyłki
• Układanie paczek na paletach
• Przenoszenie pudeł o różnej wadze
• Załadunek/rozładunek kontenerów i ciężarówek

WYMAGANIA
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Gotowość do pracy chodzącej (ok. 10km dziennie)
• Dostępność na dłuższy okres

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz, by porozmawiać o ofercie z naszym rekruterem.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.