Poszukiwana osoba do PLANOWANIA i KOOPERACJI

Firma Anatol Sp. z o.o. jest liderem w produkcji automatycznych maszyn do sitodruku, ciągle się rozwijamy i idziemy do przodu i poszukujemy osób do naszej załogi.

Zadania dla kandydata/kandydatki:

- tworzenie planów produkcyjnych zapewniających terminową produkcję,

- proponowanie usprawnień produkcyjnych,

- współpraca z produkcją, z brygadzistami,

- terminowe realizowanie zadań,

-zamawianie detali produkcyjnych u kooperantów zgodnie z planem produkcyjnym spółki

-wyszukiwanie rysunków detali i przesyłanie ich do kooperantów

-utrzymanie dobrych kontaktów z obecnymi kontrahentami i pozyskiwanie nowych

-wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert/negocjacja cen.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie min średnie techniczne,

-znajomość ms office - głównie excel,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- dobra organizacja pracy,

- samodzielność podejmowania decyzji,

- umiejętność pracy zespołowej,

-komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność

-znajomość rysunku technicznego mile widziana

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- praca w godzinach 8-16,

- atrakcyjne wynagrodzenie za pracę plus premia za wyniki w pracy,

Jeśli nie spełniasz któregoś z kryteriów, ale jesteś zainteresowany pracą w takim charakterze wówczas również zapraszamy do kontaktu, sprawdzimy czy możemy podjąć współpracę.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

kadry@anatolsp.pl