Pomocnik budowlany - Katowice - bez doświadczenia

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY
Praca od zaraz! Bez doświadczenia!
Miejsce pracy: Katowice, Zabrze (śląskie)

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
POMOCNIK NA BUDOWIE/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Warunki zatrudnienia:
- praca w dużym, zgranym zespole
- umowa o pracę
- wynagrodzenie ok. 13 zł netto - NA RĘKĘ
- praca średnio 200h/mc
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, także w weekend
- możliwość odpłatnego zakwaterowania - koszt ok. 250zł/mc

Obowiązki:
- noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;
- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i
rusztowań;
- mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak:
beton, gips i zaprawa murarska;
- kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
- rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych,
materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;
- wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt:
rekrutacja@corona-silesia.pl tel. 519586033, 519685142