Kontroler Jakości - Pronar

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.
Nasza firma to ponad 3000 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży. W związku z ciągłym rozwojem naszej Spółki poszukujemy pracownika na stanowisko: Kontroler jakości

Opis stanowiska:
• Sporządzanie planów kontroli nadzorowanych komórek organizacyjnych
• Przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów na produkcji
• Prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej

Nasze wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Znajomość narzędzi pomiarowych
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętności analityczne i asertywność
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas i regularne podwyżki
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę)
• Bezpłatne testy na COVID
• Wyżywienie w stołówce przyzakładowej
• Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
• Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Jeśli jesteś zainteresowany zaaplikuj poprzez link:

lub zadzwoń pod numer 502721778