FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko OPERATORA MASZYN.

FABRYKI MEBLI

Opis stanowiska:

  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
  • Ocena jakościowa produkowanych komponentów
  • Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (pn-pt, po 8h)
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę , odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=371450a3307a45a783252609954dd765