TECHNOLOG ZAKŁADOWY  - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI FORTE S.A w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - Technolog Zakładowy

TWOJE ZADANIA:

• Monitorowanie i nadzór nad procesami w zakresie technologii produkcji
• Monitorowanie i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów
• Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie technologii produkcji
• Analiza potrzeb w zakresie procesów produkcyjnych
• Uczestnictwo w organizacji stanowisk pracy w zakresie ergonomii pracy, przepływu materiałów, projektowania i wdrażania szablonów i rozwiązań dla skomplikowanych operacji roboczych
• Praca w zakresie skracania czasów przezbrojeń (SMED)
• Przygotowywanie propozycji  zakresu zmian w dokumentacji technologicznej związanego z wprowadzonymi działaniami doskonalącymi
• Testowanie wyrobów i materiałów na różnych etapach wytwarzania pod kątem spełnienia standardów
• Podejmowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów wykorzystywania materiałów i sposobu wytwarzania produktów

TWÓJ PROFIL:

• Wykształcenie wyższe  (preferowane: technologia drewna lub zarządzanie i inżynieria produkcji)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
• Znajomość procesów technologicznych w przemyśle meblarskim
• Znajomość materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
• Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie B1

KORZYŚCI:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Bony noworoczne dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 29 64 42 450

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ce2d50c504ef41b0a9b41a394e3fcb6b