INSPEKTOR JAKOŚCI  - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI FORTE S.A w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - INSPEKTOR JAKOŚCI

TWOJE ZADANIA:
• Przeprowadzanie inspekcji jakościowej zgodnie z kartami inspekcji i w oparciu o dokumentację techniczną, dokumenty produkcyjne i wytyczne jakości
• Sporządzanie i przekazywanie zapisów z przeprowadzonych inspekcji
• Zatrzymywanie, oznaczenie i raportowanie partii elementów niezgodnych
• Zgłaszanie błędów w dokumentacji technicznej
• Przeprowadzanie audytów wyrobu
• Sprawdzanie i monitorowanie wskazanych wysyłek, wymagających szczególnego nadzoru, w tym wysyłki wyrobów z FSC®

TWÓJ PROFIL:
• Min. średnie wykształcenie
• Gotowość do pracy zmianowej
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność posługiwania się narzędziami do pomiarów: suwmiarką, miarą zwijaną
• Mile widziane doświadczenie w ocenie jakości elementów

KORZYŚCI:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Bony noworoczne dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d7f043620c124842ab500368629edf72