PRACOWNIK/CZKA DS. ROZKROJÓW - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA/CZKI DS. ROZKROJÓW

TWOJE ZADANIA

• Opracowanie planów rozkrojów płyt zgodnych z obowiązującym harmonogramem produkcji paczek meblowych w fabrykach (bieżące zapotrzebowanie, realizacja serii „0”)
• Optymalizacja planów rozkrojów płyt z uwzględnieniem oczekiwanej wydajności oraz poziomu odpadu produkcyjnego na węzłach cięcia.
• Przygotowywanie symulacji efektywności materiałowej
• Planowanie obciążenia na węzłach cięcia zgodnie ze zdolnością maszyn
• Sporządzanie list transportowych dedykowanych magazynom płyty na bazie zarezerwowanych do wykonania rozkrojów płyt
• Aktualizacja baz danych dedykowanych obszarowi cięcia w wymaganych zakresach zgodnie z obowiązującymi standardami

TWÓJ PROFIL

• Wykształcenie min. średnie - techniczne
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Znajomość pakiet MS Office, w tym Excel w stopniu średniozaawansowanym
• Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji lub technologii
• Zaangażowanie w wykonywane zadania i dobra organizacja pracy
• Wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

KORZYŚCI

• Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
• Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Możliwość dołączenia do programu Multisport
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ec6dcf66f60340a5b7dc47a272f7ca9f