SPECJALISTA DS. ROZKROJÓW - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko SPECJALISTY DS. ROZKROJÓW

TWOJE ZADANIA

• Samodzielne opracowanie planów rozkrojów płyt zgodnie z harmonogramem produkcji, bieżącym zapotrzebowaniem oraz harmonogramem serii „0” (serii próbnej)
• Optymalizacja planów pod kątem oczekiwanej wydajności i minimalizacji odpadów na węzłach cięcia
• Samodzielne przygotowywanie symulacji efektywności materiałowej
• Planowanie obciążenia na węzłach cięcia zgodnie ze zdolnością maszyn
• Samodzielne przygotowywanie list transportowych dla magazynów płyt na podstawie zaplanowanych rozkrojów
• Aktualizacja baz danych w obszarze cięcia w wymaganych zakresach zgodnie z obowiązującymi standardami

TWÓJ PROFIL

• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Zaangażowanie w wykonywane zadania i dobra organizacja pracy
• Doświadczenie w obszarze produkcji lub technologii
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Znajomość pakietu MS Office, w tym Excel w stopniu średniozaawansowanym
• Wykształcenie średnie - techniczne
• Wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

KORZYŚCI

• Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu
• Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Możliwość dołączenia do programu Multisport
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f08f493d394b408b9de71fde0a67d046