ELEKTRYK - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko ELEKTRYK

TWOJE ZADANIA

• Wykonywanie remontów, przeglądów, modernizacji oraz napraw maszyn i instalacji produkcyjnych
• Składanie zapotrzebowania na materiały oraz części zamienne potrzebne do wykonywanych prac
• Udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury z zakresu elektryki
• Rejestracja wykonywanych czynności w programie informatycznym

TWÓJ PROFIL

• Wykształcenie techniczne: elektrotechnik, elektromechanik
• Praktyczne doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
• Znajomość systemów elektryki urządzeń oraz instalacji produkcyjnych
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• Znajomość budowy oraz zasad działania silników prądu przemiennego i stałego oraz układów zasilania i sterowania
• Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy
• Świadectwo kwalifikacyjne E do 20 kV (min. do 1 kV)
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

KORZYŚCI

• Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Możliwość dołączenia do programu Multisport
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ef98c497e4c4406a874839c813f059a8