SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA - Fabryka płyt wiórowych Tanne Sp. z o.o. w Suwałkach

Fabryka płyt wiórowych Tanne Sp. z o.o. w Suwałkach poszukują kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

TWOJE ZADANIA

• Prowadzenie sprawozdawczości do odpowiednich organów np. GUS, EUDR
• Uzupełnianie i sprawdzanie poprawności danych m.in. w systemie BDO
• Współpraca przy prowadzeniu dokumentacji i audytów systemu KZR oraz innych systemów
• Prowadzenie bazy niefinansowych danych środowiskowych i raportowanie wskaźników środowiskowych
• Zlecanie i nadzorowanie okresowych pomiarów środowiskowych
• Administrowanie bazami danych w zakresie ochrony środowiska
• Zarządzanie danymi na potrzeby obowiązującej sprawozdawczości
• Współpraca z wewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji obowiązków z obszaru ochrony środowiska

TWÓJ PROFIL

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość środowiskowych procedur i systemów z obszaru ochrony środowiska
• Znajomość przepisów prawa środowiskowego i obowiązujących norm dot. ochrony środowiska
• Samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
• Proaktywna postawa – inicjowanie nowych rozwiązań
• Mile widziane: komunikatywna znajomość języka angielskiego

KORZYŚCI

• Umowa o pracę
• Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 691 557 228?

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=eafc7185599f4ee683c8bebc89ef0b47